O nas

"May-Art" to marka, która powstała z wielkiej pasji i zamiłowania do tworzenia rzeczy pięknych i potrzebnych. Kochamy dzieci, sami je posiadamy i bardzo lubimy je rozpieszczać. Uwielbiamy patrzeć, kiedy są uśmiechnięte i szczęśliwe. Znamy ich potrzeby z własnego doświadczenia. Stąd pomysł, aby szyć właśnie dla nich.

W pracowni May-Art posiadamy specjalistyczny i profesjonalny sprzęt oraz ogromne doświadczenie w dziedzinie projektowania, krojenia, szycia. Do każdego produktu podchodzimy indywidualnie wykonując go z dużą dokładnością i starannością. Dbamy o to by dobierane kolory i rodzaje tkanin pasowały do siebie, i składały się w jedną idealną całość.

Bardzo cenimy sobie bezpieczeństwo oraz wysoką jakość i wytrzymałość produktów, dlatego używamy materiałów najwyższej jakości z atestami i certyfikatami. Gwarantuje to, że materiały z których korzystamy zostały przebadane i są całkowicie bezpieczne dla dzieci i niemowląt.

Jedną z tkanin, którą gorąco polecamy jest polska tkanina bambusowa. Ma ona niezwykłe właściwości, które opisane są w zakładce z  naszymi materiałami. Znajdziecie tam też opisy innych wykorzystywanych przez nas tkanin i dodatków.

Samodzielnie wykonujemy setki zdjęć asortymentu, dokładając wszelkich starań, aby jak najlepiej oddawały barwę, kształt oraz jakość naszych produktów.

Jeśli macie problem z wyborem tkaniny, koloru czy rozmiaru danego produktu, zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy na podstawie wiedzy z własnego doświadczenia oraz wskazówek naszych klientów.

Dodatkowym atutem pracowni May-Art jest hafciarka komputerowa. Wykonujemy na niej hafty, które sprawiają, iż produkty są jeszcze bardziej wyjątkowe i niepowtarzalne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu...

May-Art
Maja Uklejewska