Dostawa i zwroty

Wysyłka

Przesyłki są przygotowywane w ciągu 3-5 dni roboczych po dokonaniu płatności za zamówienie i dostarczane za pomocą kuriera DPD lub Paczkomatów. Istnieje możliwość osobistego odbioru w siedzibie naszej firmy.

Kwota przesyłki zawiera koszty obsługi oraz pakowania, jak również koszt transportu przez przewoźnika. Proponujemy zgrupować produkty w jedno zamówienie. Nie możemy połączyć dwóch odrębnych zamówień, dlatego koszty przesyłki będą liczone w ramach każdego z nich.

Rozmiar opakowania odpowiednio dopasowujemy do zawartości, a Twoje zamówienie jest dobrze zabezpieczone.

Przesyłki nadajemy codziennie do godziny 17:00.

Realizujemy wysyłki poza granice Polski. W celu ustalenia ceny dostawy skontaktuj się z nami.

Koszty wysyłki

Kurier DPD
do 25kg
Płatność z góry15 zł
Płatność za pobraniem20 zł
Paczkomaty InPostdo 10kg
10 zł
Odbiór osobisty0 zł

 

Darmowa dostawa :)

Zamówienia na kwotę powyżej 300zł wysyłamy na nasz koszt kurierem DPD.

Czas wysyłki

W przypadku wybrania opcji odbioru osobistego, poinformujemy Państwa o dostępności towaru. Dla pozostałych opcji, przedstawiamy orientacyjny czas dostarczenia przesyłki przez wybranego przewoźnika. Czas transportu jest informacją zadeklarowaną przez przewoźnika i należy do niego doliczyć czas przygotowania przesyłki do wysłania (do 3-5 dni roboczych). Nie odpowiadamy za wydłużenie tego czasu z winy przewoźnika.

Kurier DPD
1 dzień roboczy
Paczkomaty InPost1 dzień roboczy

Zwroty

W celu odstąpienia od Umowy sprzedaży należy złożyć oświadczenie o odstąpieniu, którego wzór został zamieszczony pod adresem: http://may-art.pl/upload/formularz-zwrotu.pdf

Szczegóły znajdują się w regulaminie