Kocyki Jest 56 produktów.

Minky skradł serca nie tylko dzieciom ale też ich rodzicom i dziadkom. W naszych produktach używamy dzianiny minky najwyższej jakości, produkowanej przez amerykańską markę Shannon Fabrics.

Jest to wyjątkowo miękki, ciepły, delikatny dla skóry i przyjemny w dotyku materiał, który wykorzystywany jest między innymi do produkcji kocyków, poduszek, maskotek. Sprawdzą się one zarówno podczas snu, zabawy, spaceru i mogą być wykorzystane w łóżeczku, wózku bądź też foteliku samochodowym.

Nasza tkanina nie uczula, nie przegrzewa malucha, nie deformuje się i nie farbuje, a wytłoczone bąbelki, jeśli nie sprasujemy ich żelazkiem, pozostaną na zawsze. Jest bezpieczna od pierwszych chwil życia, nad czym czuwają amerykańscy naukowcy.

Prezentowane kocyki minky wyróżnia nie tylko niebywały komfort użytkowania, ale i przepiękne kolory od pastelowych począwszy poprzez te pełne życia. Produkty dostępne są w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach do wyboru. Kolory łączymy tak, by razem stanowiły spójną całość, nie „gryzły się”, by dawały poczucie harmonii i spokoju.

Bardzo zależy nam na dobrej jakości naszych produktów, bo to oznacza spokojny, zdrowy i bezpieczny sen dla naszych pociech.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 56 elementów